| Aadress | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.6 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Tagakaamera | 50MP |
| Veekindel | Jah |
| Tolmukindel | Jah |
| Nutitelefon | Jah |
| Esikaamera | 5MP |
| Eesti keel | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Põhimälu | 6GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| Karp/kast | Jah |
| Mudel/mark | Galaxy XCover7 |
| Mudel/mark | Galaxy XCover 7 |
| Tootja | Samsung |
| Toote ID | 996685 |
