| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.6 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 50 MP |
| Veekindel | Yes |
| Tolmukindel | Yes |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 5 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Põhimälu | 6 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Karp | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Galaxy Xcover 7 |
| Mudel/mark | Galaxy Xcover 7 |
| Tootja | Samsung |
| Item ID | 996685 |
