| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Muu |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.5 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 50 MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 5 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 < 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Toalaadija | Yes |
| Android | 14 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | JDY-LX1 |
| Mudel/mark | X6b 4G |
| Tootja | Honor |
| Item ID | 985100 |
