| Address | Narva Pähklimäe Kangelaste prospekt 29 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 1600 x 720 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Esikaamera | 5 Mpix |
| Taga kaamera | 50 Mpix |
| Veekindel | No |
| Tolmukindel | No |
| Nutitelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | MediaTek Dimensity 6100+ Octa-Core 2.2 GHz |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | 23108RN04Y |
| Mudel/mark | REDMI 13C |
| Tootja | XIAOMI |
| Item ID | 982290 |
