| Aadress | Kohtla-Järve Keskallee 12 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.5 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 pixels |
| Esikaamera | 8 MP |
| Tagakaamera | 13MP+ 8MP+ 5MP |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 < 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 3 GB |
| Telefonimälu | 32 GB |
| USB kaabel | Jah |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 9 |
| Mudel/mark | Redmi 9 |
| Toote ID | 991454 |
