| Aadress | Haapsalu Posti 26 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.67 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 20 MP, f/2.2, (wide), 1/4.0 , 0.7µm |
| Tagakaamera | 108 MP, f/1.7, (wide), 1/1.67 , 0.64µm, PDAF 2 MP (macro) |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8GB RAM |
| Telefonimälu | 128GB |
| Toitejuhe | JAH |
| Turvakile/klaas | JAH |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Kaaned | Jah |
| Android | 15 |
| Mudel/mark | Redmi Note 14 4G |
| Toote ID | 985304 |
