| Address | Haapsalu Posti 26 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.67 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 20 MP, f/2.2, (wide), 1/4.0 , 0.7µm |
| Taga kaamera | 108 MP, f/1.7, (wide), 1/1.67 , 0.64µm, PDAF 2 MP (macro) |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8 GB RAM |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Toitejuhe | Yes |
| Turvakile/klaas | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Android | 15 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Redmi Note 14 4G |
| Item ID | 985304 |
