| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.8 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 200MP+8MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 20 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A78 < 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| E-post | Yes |
| USB kaabel | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Android | 15 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Redmi Note 15 Pro 5G |
| Tootja | XIAOMI |
| Item ID | 996180 |
