| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diogonaal | 11 |
| Esikaamera | 5 MP |
| Taga kaamera | 8 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Redmi Pad 2 4g |
| Tootja | XIAOMI |
| Item ID | 991130 |
