| Address | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | HUAWEI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.67 |
| Ekraani tüüp | OLED |
| Resolutsioon | 1080x2400 |
| Esikaamera | 60 MP, f/2.4, 100? (ultrawide) |
| Taga kaamera | 50 MP, f/1.9, 27mm (wide), PDAF 8 MP, f/2.2, 112? (ultrawide) |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 < 4x1.8 GHz Kryo 670) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Nova 10 |
| Mudel/mark | NCO-LX1 |
| Item ID | 991258 |
