| Address | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 5.8 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 1440x2960 |
| Esikaamera | 8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6 , 1.22µm, AF 2 MP (dedicated iris scanner camera) |
| Taga kaamera | 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55 , 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 < 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 64 GB |
| Android | 10 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Galaxy S9 |
| Mudel/mark | SM-G960F |
| Item ID | 992288 |
