| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Muu |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.5 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 13MP+2MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 16 MP |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.35 GHz Cortex-A53 < 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 64 GB |
| Android | 11 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | A54 |
| Tootja | Oppo |
| Item ID | 996127 |
