| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 200MP+12MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 12 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| eSim | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Põhimälu | 12 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Android | 15 |
| Mudel/mark | Galaxy S25 Edge |
| Mudel/mark | Galaxy S25 Edge |
| Tootja | Samsung |
| Item ID | 981843 |
