| Aadress | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Tagakaamera | 200MP+12MP |
| Nutitelefon | Jah |
| Esikaamera | 12MP |
| Eesti keel | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| eSim | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Põhimälu | 12GB |
| Telefonimälu | 256GB |
| USB kaabel | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Android | 15 |
| Mudel/mark | Galaxy S25 Edge |
| Mudel/mark | Galaxy S25 Edge |
| Tootja | Samsung |
| Toote ID | 981843 |
