| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 50MP+5MP+2MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 13 MP |
| Laadimine micro | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Karp | Yes |
| Android | 16 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Galaxy A16 |
| Tootja | Samsung |
| Item ID | 990477 |
