| Address | Narva Puškini Puškini 13 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Esikaamera | 5 MP |
| Taga kaamera | 0.08 MP, 50 MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Kõnetelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| Laadimine micro | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 12C, 128 GB |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 12C 128GB |
| Tootja | Xiaomi Redmi 12C 128GB |
| Item ID | 981411 |
