| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | APPLE |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.1 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Battery health | 100% |
| Taga kaamera | 48 MP |
| Esikaamera | 12 MP |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| eSim | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Hexa-core (2x4.04 GHz + 4x2.20 GHz) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Karp | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| IOS | 26.4 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | iPhone 16e |
| Item ID | 986483 |
